İçeriğe geç

Gizlilik Politikası

Kişisel Bilgilerin Gizliliği Hakkında:

Kişisel verilerinizin gizliliği bizim için son derece önemlidir. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde topladığımız kişisel veriler, yasal düzenlemelere uygun şekilde işlenir. Web sitemiz üzerinden, kontrolümüz dışında olan diğer sitelere bağlantılar verilebilir; bu sitelerdeki içerikten dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Kişisel Verilerin Toplanması ve İşlenmesi:

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, internet servis sağlayıcınızın adı, hangi web sitesinden geldiğiniz, ziyaret ettiğiniz sayfalar ve ziyaretinizin tarih ve süresi gibi bilgiler otomatik olarak web sunucumuz tarafından kaydedilir. Ek kişisel veriler, sadece sizin onayınız ile, örneğin kayıt, anket, yarışma veya sözleşme gerçekleştirilmesi gibi durumlarda toplanır.

Ziyaretçi Yorumları:

Sitemizi ziyaret edenler, yaptıkları yorumların sorumluluğunun tamamen kendilerine ait olduğunu bilmelidirler. Sitemiz, rekabetin yoğun olduğu bir sektörde faaliyet gösterdiğinden, yorumların seviyesine gösterdiğimiz hassasiyeti dikkate almanızı rica ederiz. Web sitemiz, yapılan yorumlar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez; bu sorumluluk yorumları yazan ziyaretçilere aittir. Kurum veya kişiler, kendileri hakkındaki rahatsız edici yorumların silinmesini talep edebilirler, bunun için bize e-posta yoluyla ulaşmaları yeterlidir.

Adsense Reklamları Hakkında:

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, reklam hizmeti sağlamak amacıyla üçüncü taraf reklam şirketleriyle çalışıyoruz. Bu şirketler, adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki ziyaret bilgilerinizden elde edilen verileri, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetlerin reklamlarını göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi almak ve bu verilerin kullanımını engellemek için seçeneklerinizi öğrenmek isterseniz tıklayın.